BANERY

Jeśli często zaglądasz na strony „Zanim znów wyruszysz w góry”, lub też i nie, ale wiesz, że za jakiś czas zapewne to zrobisz - warto zapamiętać jej nazwę lub adres. Można też nie obciążać swojej pamięci, tylko wyposażyć swoją stronę internetową w graficzny baner z odnośnikiem, a wtedy wystarczy jedno kliknięcie by przenieść się na witrynę bloga „Zanim znów wyruszysz w góry”.

Tutaj mamy kilka propozycji takiego banera. Żeby umieścić go na swojej stronie skopiuj kod wybranego i wklej w projekcie swojej strony. W razie trudności - napisz do nas (adres e-mail znajdziesz obok).BANER 460x150
Na wycieczkę z Dorotą i Markiem

Wyrusz na wycieczkę


BANER 360x120
Na wycieczkę z Dorotą i Markiem

Wyrusz na wycieczkę


BANER 240x80
Na wycieczkę z Dorotą i Markiem

Wyrusz na wycieczkęBANER-LOGO 150x70

biały napis, tłoKOD
O wędrówkach górskich i nie tylko

biały napis, brak tłaKOD
O wędrówkach górskich i nie tylko

żółty napis, tłoKOD
O wędrówkach górskich i nie tylko

żółty napis, brak tłaKOD
O wędrówkach górskich i nie tylko

pomarańczowy napis, tłoKOD
O wędrówkach górskich i nie tylko
pomarańczowy napis,
brak tła
KOD
O wędrówkach górskich i nie tylko


BANER 460x90
grupa wędrowna na tle Tatr Wysokich

Zanim znów wyruszysz w góry


BANER 360x70
grupa wędrowna na tle Tatr Wysokich

Zanim znów wyruszysz w góry
Komentarze do wpisu

Brak komentarzy :

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Więcej informacji - kliknij na obrazek...
Łopiennik (1069) - Stryb (1011) - Hyrlata (1103)
24-26.11.2017
Bieszczady... ileż w nich odmienności w porównaniu do pozostałych polskich gór! Niezwykłe i magiczne o każdej porze roku. Majestatycznie wznoszą się ku błękicie nieba i obłokom. Najwyższe z nich tworzy grupa bezleśnych grzbietów pokrytych połoninami, bajecznymi łąkami, które w niższych partiach przechodzą wprost w naturalne lasy bukowo-jodłowe, z domieszką starych jaworów, czy świerków. Są też tajemnicze, lesiste masywy, rozdzielone głuszą dolin. Mówią, że przestają być dzikie, lecz tkwi w nich legenda. Urzekają pięknem i malowniczością krajobrazów o każdej porze roku. Nie tylko latem i jesienią, kiedy paleta kolorów pokrywająca lasy najbardziej wpływa na emocje, ale również wtedy, kiedy zmysły zatapiają się w cichości późnej jesieni, zimy, czy wiosną, kiedy wszystko znów zaczyna się na nowo. Czy znamy wszystkie oblicza Bieszczadów? Raczej nie, dlatego chcemy zagościć w nich o każdej porze roku, aby stać się godnym ich korony.

Translator

Info

Licencja Creative Commons Gdy nie jest to inaczej sprecyzowane pod konkretnym materiałem, to:
Publikowane na blogu materiały można wykorzystać na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska.
Zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie materiałów publikowanych na niniejszym blogu i jego pochodnych pod warunkiem umieszczenia informacji o twórcy i adresu internetowego bloga. Pozwala się na wykorzystanie tych materiałów w innych dziełach pod warunkiem udostępniania ich na tej samej licencji.

Kuferek

Hej wędrowcze, właśnie otworzyłeś malutki skarbczyk.
Nie jest on drogocenny, ale nie wykluczone, że znajdziesz w nim coś
co może Ci się przydać.

Kolekcje

Wędrowanie po znanych i nieznanych szlakach to ogrom niesamowitych wrażeń i emocji. Z każdą zakończoną wędrówką wiąże się tęsknota i czar wspomnień. Odczucia takie towarzyszą nam od samego początku przygody, wyzwalając potrzebę zachowania przeżyć, nie tylko w ulotnej pamięci ludzkiej, ale również w formie bardziej trwałej, w postaci fotografii, opisów, dzienniczków przebytych tras, odwiedzonych miejsc, czy zdobytych szczytów. Utrwalanie to jest również okazją do usystematyzowania turystycznych poczynań wg różnych kryteriów - zdobytych koron gór, przebytych szlaków, itp.

Napisz do nas